Wczytuję dane...
Informacja o materiałach

Do produkcji naszych wyrobów stosujemy szeroki asortyment półproduktów, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb naszych klientów. Dlatego oczywiście polecamy materiały naturalne, szlachetne i półszlachetne, ale oferujemy także biżuterię z innych materiałów.

Wśród koralików znajdziecie wiele kamieni półszlachetnych gwarantujących najwyższą jakość oraz odpornych na ścieranie czy odbarwienia jak: agat, jadeit, ametyst, hematyt, krzemień, awanturyn, akwamaryn, onyx i wiele innych; Znajdziecie również wiele koralików drewnianych; ale również koraliki szklane, które cechuje korzystna cena jednak są bardziej podatne na zużycie.

Wśród zapięć chcemy zwrócić uwagę szczególnie na wysokiej jakości zapięcia wykonane ze srebra, stali nierdzewnej, czy stali chirurgicznej – zapięcia te są najbardziej odporne na zużycie w trakcie użytkowania. Rozwiązaniem ekonomicznie korzystnym są zapięcia miedziane z pokryciem w odpowiednim kolorze, które pozwalają zachować korzystną cenę niemniej jednak są bardziej podatne na zużycie zwłaszcza wycieranie w miejscach kontaktu z ciałem.

W przypadku rzemieni w opisach naszych produktów znajdziecie informacje czy materiały są naturalne czy ekologiczne – wszystkie spełniają najwyższe standardy.