Wczytuję dane...
Rozmiar bransoletek

Prezentowane bransoletki oferujemy w rozmiarach standardowych:

Damskie:

S - 14/15 [cm]  (czyli od 14 do 15 cm)
M - 15/16 [cm] (czyli od 15 do 16 cm)
L - 16/17 [cm] (czyli od 16 do 17 cm)

Męskie:

XS - 16/17 [cm]  (czyli od 16 do 17 cm)
S - 17/18 [cm]  (czyli od 17 do 18 cm)
M - 18/19 [cm] (czyli od 18 do 19 cm)
L - 19/20 [cm] (czyli od 19 do 20 cm)

Dostępne są również rozmiary poza standardowym zakresem -  na życzenie.

Rozmiar odnosi się do obwodu wewnętrznego bransoletki czyli obwodu nadgarstka - bransoletkę wykonujemy tak, aby pasowała ciasno w górnej granicy rozmiaru (czyli np.19 cm dla rozmiaru M) a luźno dla dolnej granicy (czyli 18 cm dla rozmiaru M) - gusta są różne więc decyzja należy do Was  -  pamiętajcie że jeżeli jesteście na granicy rozmiarów nie musicie  trzymać się naszej sugestii i możecie wybrać rozmiar większy lub mniejszy w zależności od upodobania. Oczywiście w przypadku jeżeli mimo to wybraliście zły rozmiar, istnieje możliwość wymiany rozmiaru. 

Wszystkie bransoletki sprawdzane są na próbniku, aby potwierdzić ich obwód wewnętrzny

Ważne wyjaśnienie w związku z licznymi zapytaniami: Długość bransoletki po rozpięciu (w przypadku bransoletek z zapięciem) jest większa niż jej obwód wewnętrzny. Są tego dwie podstawowe przyczyny: a) zapięcie jest 'na zakładkę', czyli jedna jego część wchodzi w drugą; b) obwód wewnętrzny jest inny niż obwód zewnętrzny, pomiar długości rozpiętej bransoletki to wymiar średni pomiędzy obwodem wewnętrznym a zewnętrznym (czym grubsza bransoletka tym różnica większa).

Każda bransoletka jest sprawdzana na próbniku w celu weryfikacji jej obwodu wewnętrznego.

Chcąc sprawdzić jaka bransoletka jest dla Ciebie odpowiednia, weź zwykły metr krawiecki i zmierz obwód nadgarstka - jeżeli nie masz metra weź nitkę opleć nadgarstek a następnie zmierz długość nitki.
Radzimy dokonywać dokładnego pomiaru, gdyż luz większy niż 1 cm sprawia że bransoletka jest bardzo luźna.

Wiele produktów zawiera menu z wyborem rozmiaru - standardowy jest rozmiar 'M' jako najbardziej popularny - w przypadku wymiarów innych niż dostępne w menu prosimy o wpisanie go w komentarzu do zamówienia - zazwyczaj nie ma problemu z ich wykonaniem, a w przypdku wątpliwości kontaktujemy się z Państwem mailowo bądź telefonicznie.

Bransoletki posiadające regulacje pokrywają zakres rozmiarów zgodnie z informacją przy nich podaną.

W przypadku bransoletek modularnych rozmiar bransoletki dopasowujecie sami zgodnie z instrukcja dla bransoletek modularnych: (kliknij tu aby zobaczyć)